بازیابی فایلهای قفل شده با نرم افزار Folder Lock Professiona

وقتی بوسیله نرم افزار Folder Lock Professional به درایو یا پوشه ای پسورد اختصاص میدید ولی رمز رو فراموش میکنید باید کاری رو انجام بدید که در زیر توضیح داده شده است.

ابتدا مقداری توضیح:

شما باید نرم افزار WinRAR رو بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

من فایلهای درون پوشه New Folder (2) رو قفل کردم اما الان به فایلهام دسترسی ندارم.

پوشه New Folder (2)درون درایوی هست که اطراف اون رو با کادر قرمز مشخص کردم.

وقتی وارد درایو میشم پوشه هست ولی فایلها قابل دسترسی نیستند

برای دستیابی به داده های خود مراحل زیر را طی کنید:

مرحله اول:

در این مرحله باید مخفی سازی فایلهای سیستمی رو غیرفعال کنم تا فایلهای سیستمی قابل مشاهده بشن.  مانند تصویر

بعد از اینکار میتونید آیکونی شبیه به تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که بر روی اون کلیک راست میکنید و add to archive رو کلیک میکنید تا نرم افزار winRAR باز بشه.

در پنجره برنامه winRAR دکمه Browse بر کلیک کنید تا محلی بر ذخیره فایل آرشیو انتخاب کنید، بعد از انتخاب محل ذخیره فایل، در قسمت Archive format گزینه RAR رو انتخاب کنید که سرعت آرشیو بسیار بالایی داره و گزینه Copressing method را بر روی Store قرار دهید.

(در تصویر من ZIP رو انتخاب کردم که فاجعه بار بود و زمانی زیادی منتظر بودم تا داده ها آرشیو شدند، فایلهای من 150 گیگ بود.)

نهایتا ok را بفشارید و بسته با حجم فایلهاتون باید صبر کنید. هنگامی که عملیات آرشیو تمام شد، فایلی فشرده ای رو مشاهده میکنید که اگر وارد این فایل شوید چیزی شبیه تصویر زیر را میتوانید مشاهده کنید.

با دابل کلیک وارد این فایل (که درون فایل آرشیو قرار داد) شوید و روی پوشه ای که در آن است راست کلیک کنید. و گزینه ی Exteract to the specified folder انتخاب شود. (تصویر زیر) حال محل جدیدی برای استخراج شدن فایلها انتخاب کنید و فایلهاتون رو در آغوش بگیرید.

/ 0 نظر / 5477 بازدید