اون روی داعشیمو بالا نیار

این روزها یا بهتره گفت این سال ها که نفرت از داعش در جهان و از اسلام در غرب به اوج رسیده، و اگر جامعه کامنت گذاران سایت تابناک که پربازدیدترین سایت خبری ایران است درباره داعش رو نظر کل مردم ایران بدونیم، باید گفت ما هم در نحوه کشتن آدمها یک روی داعشی داریم و یک پا داعشیم. قسمت زشت ماجرا:
یکی از دلایل نفرت از داعش نحوه اعدام کردن انسان هاست. مردم این کار رو شدیدا تقبیح میکنند ولی علاقه دارند وقتی یک داعشی رو گرفتند همین بلا رو سرش بیارند خصوصا جعفر جلاد.

  
نویسنده : عارف رضایی ; ساعت ٧:٢٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳٩٥/٥/۱٠

به هر چیزی در اینترنت اعتماد نکنیم

من یک پست درباره فراموش کردن نرم افزار Folder Lock Professional نوشتم و توضیح دادم که چطور فایلهاتون رو برگردونید و چون توی سرچ گوگل جز نتایج اوله، یکی اومده و نظر گذاشته که اگه به این مشکل برخوردین به ایمیل من پیام بدین.

مشکل فراموشی نرم افزار folder lock professional مشکل خطای رمز نرم افزار folder lock professional مشکل پسورد نرم افزار folder lock professional راه حل شما در درستان ماست ، به راحتی هرگونه مشکلی در رابطه با این نرم افزار رو دارید به ما مراجعه فرماید بازیابی تمامی اطلاعات شما بدون هیچ گونه کمبودی ، توسط خود شما فقط در عرض چند دقیقه ایمیل ما :{حذف کردم} ایمیل ما :{حذف کردم}

خیلی دوست دارم اگه واقعیه ایمیلشو بذارم اما این ریسک وجود داره که سواستفاده بشه در نتیجه ایمیلشو پیامشو که توی نظرات داده بود حذف کردم.

  
نویسنده : عارف رضایی ; ساعت ٦:٠۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳٩٥/٥/۱٠